Arcane Empires

Android için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Kabam
Android işletim sistemi bulunan tüm cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Arcane Empires uygulaması, acımasız bir savaşın ortasında iken siz ve vatandaşlarınızın gaddar Korassian İmparatorluğundan bağımsızlığını kazandığınız ve kendini

Android işletim sistemi bulunan tüm cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Arcane Empires uygulaması, acımasız bir savaşın ortasında iken siz ve vatandaşlarınızın gaddar Korassian İmparatorluğundan bağımsızlığını kazandığınız ve kendinize yeni bir devlet ve yeni bir hayat kurabileceğiniz oyun uygulamasıdır.

Kötü bir savaşın içinde siz ve vatandaşlarınız bir bağımsızlık kazandınız. Savaşı ne galip ne de yenik olarak atlattınız. Prens Dessen tarafından yönetilen ve zayıflayan imparatorluk güçleri tekrardan dünyanın kontrolünü ele geçirerek tüm halkı köle yapmak ve kendi emrinde çalıştırmak istiyor. Siz de vatandaşlarınızla birlikte kendi şehrinizi inşa edip, halkınızı ve özgürlüğünüzü sonuna kadar korumalısınız.

Binlerce online oyuncu ile oynayacağınız  bu oyunda farklı stratejiler geliştirecek ve halkınızın iyiliği için mücadele edeceksiniz. Oyun içerisindeki turnuvalara katılarak ödülleri toplayabilir ve puanlarını yükseltebilirsiniz. Oyundaki amaç kendi ülkenizi kurmak ve gittikçe alanlarınızı genişleterek vatandaşlarınızı da çoğaltmak olacaktır.

Arcane Empires indir